info
عکس ایستگاه اتوبوس ششم
category

ایستگاه اتوبوس ششم محله یوسف آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ششم

ایستگاه اتوبوس ششم (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسف آباد تهران و خیابان اسدآبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید فرهنگ و همچنین باقلوا استانبولی باکلاواچی، های ویژن، آتلیه عکاسی استودیو پنج، پامچال اسپرت و مرکز رادیولوژی و سی تی اسکن رایان پرتو (دکتر سحر محمدی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ششم تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس ششم تهران، شهر تهران، محله یوسف آباد است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه کردستان، چهل و یکم، چهل و دوم، اسدآبادی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ششم تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس اوج دنیا واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ششم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ششم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار فصل
  بزرگراه کردستان، بهمن بیگی، اسدآبادی، بین پنجاه و پنجم و پنجاه و سوم
 • ایستگاه اتوبوس پله اول
  ولیعصر، بین دل افروز و کوزه گر
 • ایستگاه اتوبوس چهارفصل
  بزرگراه کردستان، بهمن بیگی، اسدآبادی، بین رز و شصتم
 • ایستگاه اتوبوس سوم
  ولیعصر، اسدآبادی، بین بیست و دوم و بیستم
 • ایستگاه اتوبوس شهید میرحیدری
  بزرگراه شهید گمنام، جهان آرا، بین بیست و ششم و قدس میر حیدری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ششم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ششم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ششم ندارد.
  neshan logo