info
عکس ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 8/1
category

ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 8/1 محله نیروی هوایی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 8/1

ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 8/1 (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی هوایی مشهد و بلوار شهید کشوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله نیروی هوایی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان بهمن، آقای پنیر، پیرایش سجاد مسگری، لبنیات حسینی و کلبه پروتئین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 8/1 مشهد

ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 8/1 مشهد در شهر مشهد، محله نیروی هوایی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار هاشمیه، بلوار شهید کشوری قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 8/1 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی کوهسر قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 8/1 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 8/1

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 14 اسفند ماه 1402

  کلا۳ تا اتوبوس بیشتر نیست اونم بقدری دیر میاد که پشیمون میشی از استفاده کردن از اتوبوس و هیچکسم پیگیری نمیکنه

 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 03 آبان ماه 1402

  خیلی دیر میاد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نوزده بهمن 8/1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 17
  بلوار شهید فکوری، بین میدان هشتم شهریور و فکوری 17
 • ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 16
  بلوار پیروزی، کوثر جنوبی، بین میدان شهید محمد اسدی و کوثر 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 8/1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 8/1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 8/1 ندارد.
  neshan logo