info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه وصال انقلاب
category

ایستگاه اتوبوس پایانه وصال انقلاب محله یاخجی آباد - رضوان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه وصال انقلاب

ایستگاه اتوبوس پایانه وصال انقلاب (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان وصال واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار کفش غنی آبادیها و همچنین مرکز مخابرات سیزده آبان، تالار پذیرایی قصر وصال، پارک نور، دبیرستان دخترانه شایستگان و فروشگاه افق کوروش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه وصال انقلاب تهران

در شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان ، ایستگاه اتوبوس پایانه وصال انقلاب تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آزادگان، یاس، وصال قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه وصال انقلاب تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه وصال انقلاب تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه وصال انقلاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم شعبان
  بلوار شهید رجایی، بین پنجاه و پنجم و حسن زاده
 • ایستگاه اتوبوس عباسی
  بزرگراه شهید تندگویان، چهل و ششم، آموزگار، عباسی، بین تاجیک و یاخچی آباد
 • ایستگاه اتوبوس نان ماشینی
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مجتمع آموزشی شریعتی
  بلوار شهید رجایی، صیادی، شریعتی، بین عباسی و بشارت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه وصال انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه وصال انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه وصال انقلاب ندارد.
  neshan logo