عکس آبمیوه بهاران
مشاهده در نقشه نشان
category

آبمیوه بهاران (محله فردوسی، تهران)

بستنی و آبمیوه فروشی
4.0
4 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین میدان فردوسی و سلیمانی

موقعیت آبمیوه بهاران در محله فردوسی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

آبمیوه بهاران (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله فردوسی تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این مکان یکی از نه آبمیوه و بستنی در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان دادگستری، خانه ابتهاج و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین کافه حياط شماره ٦٥، داروخانه شبانه روزی رامین، پمپ بنزین میدان فردوسی، هتل تهران درسا و فروشگاه فال نیک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین میدان فردوسی و سلیمانی


سایر فروشگاه‌های که در محدوده آبمیوه بهاران واقع شده‌اند:

 • ویتامین سرای امجدیه
  مفتح جنوبی، ورزنده
 • آبمیوه پالیز نو
  جمهوری اسلامی، بین مسجد هدایت و لاله زار
 • آبمیوه ویژه
  جمهوری اسلامی، بین فردوسی و مسجد هدایت
 • آبمیوه ننه آقا
  قرنی، اراک، برفروشان
 • آبمیوه بستنی خانه خوشمزه
  انقلاب اسلامی، بین حافظ و ابیورد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ز یعقوبی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آبمیوه بهاران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  نوشیدنی شیرموز آب میوه هویج معجون فروشگاه فروشی آبمیوه بستنی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آبمیوه بهاران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آبمیوه بهاران ندارد.
  neshan logo