info
عکس ایستگاه اتوبوس چشمه
category

ایستگاه اتوبوس چشمه محله ملاصدرا، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چشمه

ایستگاه اتوبوس چشمه (ایستگاه اتوبوس) در محله ملاصدرا اصفهان و خیابان تالار واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله ملاصدرا اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد موسی بن جعفر، موسسه خیریه و کانون خدمت رضوی باران رحمت، بوستان تالار پارک شهدای ملکوتی، گیم نت کاکتوس و باشگاه ورزشی آرایا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چشمه اصفهان

ایستگاه اتوبوس چشمه اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله ملاصدرا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خواجه عمید، شهید حدادی، تالار، بین ابن سینا و حمزه سید الشهدا قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چشمه اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس تالار قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چشمه اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چشمه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اطشاران
  شهید آقابابایی، شهید داوود دهاتی
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ
  خواجه عمید، فرهنگ، بین نوبهار و میدان فتح
 • ایستگاه اتوبوس میدان فتح
  خواجه عمید، بین پردیس 2 و میدان فتح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چشمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چشمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چشمه ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، خواجه عمید، شهید حدادی، تالار، بین ابن سینا و حمزه سید الشهدا
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo