info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک پارس تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس شهرک پارس تخلیه محله مجید آباد - استقلال، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک پارس تخلیه

ایستگاه اتوبوس شهرک پارس تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله مجید آباد - استقلال تهران و خیابان قزوینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مجید آباد - استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند عمارت ارباب هرمز (موزه گرافیک ایران) و شنبه بازار و همچنین خودپرداز سپه، زمین های فوتبال پارک پلیس، اجاره دوچرخه و ایستگاه اتوبوس شهرک پارس چهارراه تهرانپارس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک پارس تخلیه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شهرک پارس تخلیه تهران، شهر تهران، محله مجید آباد - استقلال است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه باقری، بیستم غربی گلستان، بیستم شرقی گلستان، قزوینی، بعد از بیستم گلستان قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک پارس تخلیه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی صبا تاکسی واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک پارس تخلیه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک پارس تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فرهنگیان
  بلوار سید علی روته، استقلال، بین صاحب الزمان و بوستان مرکزی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک فرهنگیان
  بلوار سید علی روته، استقلال
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  زین الدین، توحید
 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  بزرگراه باقری، استقلال، بین توحید و دانش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک پارس تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک پارس تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک پارس تخلیه ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، بیستم غربی گلستان، بیستم شرقی گلستان، قزوینی، بعد از بیستم گلستان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo