info
عکس ایستگاه اتوبوس رفاه
category

ایستگاه اتوبوس رفاه محله شهرک آپادانا، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رفاه

ایستگاه اتوبوس رفاه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک آپادانا تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه، دفترمرکزی کمیته امداد امام خمینی، باتری لند، رستوران عقیق و شرکت پنها قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رفاه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس رفاه تهران، شهر تهران، محله شهرک آپادانا است. آدرس این ایستگاه اتوبوس لشگری است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس رفاه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تک قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس رفاه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رفاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی یافت آباد
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی پایانه خاوران
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • ایستگاه اتوبوس بیمه چهارم
  بزرگراه لشگری، بین رستمی و فلسفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رفاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس رفاه

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   AMT
   دوشنبه 26 مهر ماه 1400

   صندلی یه دست آهنی

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رفاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رفاه ندارد.
  neshan logo