info
عکس ایستگاه اتوبوس هاشمیه ۶۷
category

ایستگاه اتوبوس هاشمیه ۶۷ محله نیروی هوایی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هاشمیه ۶۷

ایستگاه اتوبوس هاشمیه ۶۷ (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی هوایی مشهد و بلوار هاشمیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله نیروی هوایی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه افق کوروش (شعبه هاشمیه)، عطر 424، فست فود سیامو، دامپزشکی گیشا و پیرایش مردانه سجاد هِرمِس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هاشمیه ۶۷ مشهد

ایستگاه اتوبوس هاشمیه ۶۷ مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله نیروی هوایی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار هاشمیه، بین هاشمیه 67 و هاشمیه 69 واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس هاشمیه ۶۷ مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی کوهسر قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس هاشمیه ۶۷ مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس هاشمیه ۶۷

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 07 بهمن ماه 1402

  عسله لامصب عسل


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هاشمیه ۶۷ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 26
  بلوار شهید فکوری، بین فکوری 24 و 26
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 21
  بلوار شهید فکوری، بین فکوری 19 و 21
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان 31
  بلوار هنرستان، بین هنرستان 31 و 33
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هاشمیه ۶۷ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هاشمیه ۶۷ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هاشمیه ۶۷ ندارد.
  neshan logo