عکس ایستگاه اتوبوس آذربایجان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس آذربایجان (محله سلسبیل شمالی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نواب صفوی، تقاطع دامپزشکی

موقعیت ایستگاه اتوبوس آذربایجان در محله سلسبیل شمالی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس آذربایجان (ایستگاه اتوبوس) در محله سلسبیل شمالی تهران و خیابان نواب صفوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله سلسبیل شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه اقبال و پاساژ برج گردون و همچنین آموزشگاه کاشت ناخن شیماشریف، کافه بام، آکواریوم دلسا، قالیشویی مادر و مسجد لولاگر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهيد نواب صفوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آذربایجان

ایستگاه اتوبوس آذربایجان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله سلسبیل شمالی خیابان نواب صفوی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به نواب صفوی، تقاطع دامپزشکی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آذربایجان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو رودکی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس رهروان قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آذربایجان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نواب صفوی، تقاطع دامپزشکی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آذربایجان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خاکباز
  بزرگراه نواب صفوی، مرتضوی، بین خوش مقام و اخلاقی
 • ایستگاه اتوبوس طوس
  امام خمینی، قصرالدشت، بین طوس و آل بویه
 • ایستگاه اتوبوس دکتر قریب
  آزادی، بین زارع و بهزاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آذربایجان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آذربایجان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آذربایجان ندارد.
  neshan logo