عکس ایستگاه اتوبوس فرصت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس فرصت (محله نصرت، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، توحید، فرصت شیرازی، بین سامانی و امیرلو

موقعیت ایستگاه اتوبوس فرصت در محله نصرت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فرصت (ایستگاه اتوبوس) در محله نصرت تهران و خیابان فرصت شیرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سینا سنتر و همچنین آموزشگاه آریا تهران، بیمارستان دامپزشکی خاورمیانه، پت شاپ کالینا، فروشگاه لوازم کشاورزی رامان و بانک پاسارگاد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو توحيد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرصت

ایستگاه اتوبوس فرصت را می‌توانید در شهر تهران، محله نصرت خیابان فرصت شیرازی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در توحید، فرصت شیرازی، بین سامانی و امیرلو واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فرصت عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو مدافعان سلامت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تهران تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فرصت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، توحید، فرصت شیرازی، بین سامانی و امیرلو


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرصت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نو فلاح
  جمهوری اسلامی، بین یاسری و سلیمانیه
 • ایستگاه اتوبوس باقرخان
  ستارخان، بین آفرند و باقرخان
 • ایستگاه اتوبوس فاطمی چمران
  دکتر فاطمی
 • ایستگاه اتوبوس آذربایجان
  جمهوری اسلامی، باستان، کمالی، بین آذربایجان و انصافی مقدم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرصت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرصت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرصت ندارد.
  neshan logo