info
عکس ایستگاه اتوبوس چمن 74
category

ایستگاه اتوبوس چمن 74 محله جلالیه، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چمن 74

ایستگاه اتوبوس چمن 74 (ایستگاه اتوبوس) در محله جلالیه مشهد و بلوار چمن واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله جلالیه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ارزان سرای ادین و همچنین ایستگاه اتوبوس میدان ولایت، تیپاکس اطلس، کباب سرای سید، اغذیه صفا و فروشگاه صدای نسیم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چمن 74 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس چمن 74 مشهد، شهر مشهد، محله جلالیه است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار چمن، بین چمن 76 و شهدای فاطمیون بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چمن 74 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی امید را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چمن 74 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس چمن 74

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  محمد چمنی
  سه شنبه 14 فروردین ماه 1403

  68 نمیاد

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چمن 74 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس وحدت 14
  بلوار وحدت، بین وحدت 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس میرزاکوچک خان ۱۶
  بلوار میرزا کوچک خان، بین میرزا کوچک خان 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس شهید رستمی 2/3
  بلوار شهید رستمی، رستمی 2، بین شهیدان بابایی 3 و 5
 • ایستگاه اتوبوس مصلی 10
  بلوار مصلی، بین مصلی 10 و 12
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چمن 74 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چمن 74 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چمن 74 ندارد.
  neshan logo