info
عکس ایستگاه اتوبوس مهدی 6
category

ایستگاه اتوبوس مهدی 6 محله کوی المهدی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهدی 6

ایستگاه اتوبوس مهدی 6 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی المهدی مشهد و خیابان مهدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله کوی المهدی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی محصولات اسنوا، آبمیوه و بستنی آلبالو، پروتئین اورنیکا، کافی نت و عکاسی ماه و مرغ بریان آراد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهدی 6 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس مهدی 6 مشهد، شهر مشهد، محله کوی المهدی است. این ایستگاه اتوبوس در مهدی، بین مهدی 4 و 6 قرار دارد. ایستگاه اتوبوس مهدی 6 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین آژانس سبحان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهدی 6 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس مهدی 6

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  حسین
  یکشنبه 03 اردیبهشت ماه 1402

  دارای نیمکت است

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهدی 6 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قائم 33
  هفت حوض، قائم، بین قائم 33 و 35
 • ایستگاه اتوبوس قائم 38
  هفت حوض، قائم، بین قائم 33 و 35
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای پروین اعتصامی
  پروین اعتصامی، بین پروین اعتصامی 37 و 39
 • ایستگاه اتوبوس انتهای شهید دایی
  هفت حوض، قائم 27، شهید محمد دایی
 • ایستگاه اتوبوس میدان حافظ
  کوشش 34-اصلانی، نرسیده به میدان حافظ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهدی 6 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهدی 6 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهدی 6 ندارد.
  neshan logo