عکس ایستگاه اتوبوس اراج
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس اراج (تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش

موقعیت ایستگاه اتوبوس اراج تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس اراج (ایستگاه اتوبوس) در تهران و خیابان کنارگذر ارتش واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نیکان (22 بهمن) و برج اقدسیه و همچنین شرکت نگین خودرو، فست فود ویژه کینگ، مطب دکتر شبیری، نان و شیرینی مها و کبابی اراج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اراج

ایستگاه اتوبوس اراج یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله اقدسیه خیابان کنارگذر ارتش قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه ارتش بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس اراج عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو اقدسیه قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی بیسیم ایرانیان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اراج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نارنجستان هفتم
  جهانبخش نژاد، بعد از نرگس
 • ایستگاه اتوبوس شهید احمد لو
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، بین گلزار یکم و شهرداری
 • ایستگاه اتوبوس گلزار
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، بین ساحل و گلزار یکم
 • ایستگاه اتوبوس ازگل
  بزرگراه ارتش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اراج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس اراج

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   چهارشنبه 25 آبان ماه 1401

   اتوبوس های میدان رسالت خیلی دیر به دیر می‌آید!

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اراج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اراج ندارد.
  neshan logo