info
عکس ایستگاه دوچرخه خیام
category

ایستگاه دوچرخه خیام محله ملک آباد، مشهد

ایستگاه دوچرخه
4.3
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه دوچرخه خیام

ایستگاه دوچرخه خیام (ایستگاه دوچرخه) در محله ملک آباد مشهد و بلوار ملک آباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه دوچرخه در محله ملک آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کیک و شیرینی ملکا، دفتر پدیده شاندیز، آموزشگاه زبان سفیر (شعبه آقایان)، کلینیک تخصصی پوست و مو مانا ( دکتر نوری) و ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 3 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو خیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر ایستگاه‌های دوچرخه که در محدوده ایستگاه دوچرخه خیام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه دوچرخه اشتراکی
  بلوار سجاد، بزرگمهر جنوبی
 • ایستگاه دوچرخه
  بلوار ملک آباد
 • ایستگاه دوچرخه بایدو
  بلوار خیام، ابتدای بلوار خیام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sheri (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 24 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه دوچرخه خیام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 24 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه دوچرخه خیام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه دوچرخه خیام ندارد.
  neshan logo