info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین تخلیه محله نظام آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین تخلیه

ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله نظام آباد تهران و خیابان دماوند واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله نظام آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام حسین (ع) و پاساژ پارس و همچنین دانشکده فنی شهید شمسی پور، فروشگاه رنگ توکل ، هنرستان آزادی فلسطین، بانک شهر و مرکز خدمات کامپیوتری شرق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین تخلیه تهران

ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین تخلیه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله نظام آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در دماوند، بین عاشقباه و طباطبایی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین تخلیه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو امام حسین در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین تخلیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان امام حسین تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیام
  کفایی امانی، 17 شهریور، خشکبارچی، بین یکم و اقبال لاهوری
 • ایستگاه اتوبوس شیخ صفی
  انقلاب اسلامی، نامجو، بین معاون تجار کاشانی و حماسیان
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شیخ صفی
  انقلاب اسلامی، نامجو، حماصیان
 • ایستگاه اتوبوس پارک خیام
  امام علی، افسری آذر، افشار، منتظری، تقاطع خشکبارچی
 • ایستگاه اتوبوس خواجه نصیر
  انقلاب اسلامی، نامجو، بین زهره و خاکی آبکنار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین تخلیه ندارد.
  neshan logo