info
عکس عمده فروشی لباس بچه گانه
category

عمده فروشی لباس بچه گانه محله بازار تهران، تهران

فروشگاه لباس و سیسمونی کودک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی عمده فروشی لباس بچه گانه

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

عمده فروشی لباس بچه گانه (فروشگاه لباس و سیسمونی کودک) در محله بازار تهران تهران و خیابان مهدوی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و هفت فروشگاه لباس و سیسمونی کودک در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ تهران و همچنین پاساژ کویتی ها، دیزی حاج صادق، تولیدی پوشاک بچه گانه شیخ زاده s.h - kids، گروه تولیدی شیخ زاده و قهوه خانه کدخدا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو خیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه عمده فروشی لباس بچه گانه تهران

فروشگاه عمده فروشی لباس بچه گانه تهران در شهر تهران، محله بازار تهران و قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه 09173687364 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه عمده فروشی لباس بچه گانه تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله بازار تهران است و مشتریان زیادی دارد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به پوشاک نوزادی بهراد، فروشگاه پوشاک قائم و اسباب بازی امید 110 اشاره کرد.

چطور به فروشگاه عمده فروشی لباس بچه گانه تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه عمده فروشی لباس بچه گانه تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس صاحب جمع قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو مولوی که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه عمده فروشی لباس بچه گانه تهران می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه عمده فروشی لباس بچه گانه تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه عمده فروشی لباس بچه گانه تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط qabile (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی عمده فروشی لباس بچه گانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد عمده فروشی لباس بچه گانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه عمده فروشی لباس بچه گانه ندارد.
location استان تهران، تهران، خیام، آل یاسین، بازار عباس آباد، مهدوی، بین تهرانچی و زنبورکچی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo