info
عکس فروشگاه پوشاک قائم
category

فروشگاه پوشاک قائم محله بازار تهران، تهران

فروشگاه لباس و سیسمونی کودک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه پوشاک قائم

فروشگاه پوشاک قائم (فروشگاه لباس و سیسمونی کودک) در محله بازار تهران تهران و خیابان مصطفی خمینی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و هشت فروشگاه لباس و سیسمونی کودک در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اکبرآبادی، کاروانسرای خانات، خانه موزه شهید دکتر چمران و بازار پارچه و پرده مولوی و همچنین کلیسای تادئوس و بارتوقیموس مقدس، فروشگاه قلیان کاظم، پرنده فروشی حاج قدم (قبادی)، مرکز خرید عادلی و آجیل و خشکبار فصیحی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو مولوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه پوشاک قائم تهران

فروشگاه پوشاک قائم تهران در محله بازار تهران شهر تهران، در قرار دارد. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (55574588) تماس بگیرید. فروشگاه پوشاک قائم تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله بازار تهران است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند پوشاک کودک، فروشگاه لباس یزدان و پوشاک بچگانه مهتاب قرار دارند.

چطور به فروشگاه پوشاک قائم تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک قائم تهران مطلع می‌کند. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس صفاری قرار دارد. ایستگاه مترو میدان قیام هم در نزدیکی فروشگاه پوشاک قائم تهران قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه پوشاک قائم تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه پوشاک قائم تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های سیسمونی و لباس کودک که در محدوده فروشگاه پوشاک قائم واقع شده‌اند:

 • پوشاک کودک
  خیام، 15 خرداد، بین عرب زاده و بازار بزازها
 • فروشگاه لباس یزدان
  خیام، 15 خرداد، بین عرب زاده و بازار بزازها
 • پوشاک بچگانه مهتاب
  خیام، آل یاسین، بازار عباس آباد، مهدوی، بین تهرانچی و زنبورکچی
 • پوشاک عمده ستاره وفس
  خیام، آل یاسین، بازار عباس آباد، مهدوی، بین تهرانچی و زنبورکچی
 • پوشاک کودک رنگین کمان
  خیام، آل یاسین، بازار عباس آباد، مهدوی، بین تهرانچی و زنبورکچی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه پوشاک قائم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه پوشاک قائم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه پوشاک قائم ندارد.
  location استان تهران، تهران، مصطفی خمینی، بین سعدی و احمدی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه پوشاک قائم

  شنبه 10:00 تا 19:00
  یک‌شنبه 10:00 تا 19:00
  دوشنبه 10:00 تا 19:00
  سه‌شنبه 10:00 تا 19:00
  چهارشنبه 10:00 تا 19:00
  پنج‌شنبه 10:00 تا 19:00
  جمعه 10:15 تا 15:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo