info
عکس پوشاک نوزادی بهراد
category

پوشاک نوزادی بهراد محله شهید هرندی، تهران

فروشگاه لباس و سیسمونی کودک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پوشاک نوزادی بهراد

پوشاک نوزادی بهراد (فروشگاه لباس و سیسمونی کودک) در محله شهید هرندی تهران و خیابان اردستانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه لباس و سیسمونی کودک در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اکبرآبادی، کاروانسرای خانات و بازار پارچه و پرده مولوی و همچنین پاساژ روحی، پرنده فروشی حاج قدم (قبادی)، پرده فروشی بریلایف، آجیل و خشکبار فصیحی و میدان امین السلطان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو مولوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه پوشاک نوزادی بهراد تهران

فروشگاه پوشاک نوزادی بهراد تهران در شهر تهران، محله شهید هرندی، واقع شده است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (09109920987) تماس بگیرید. فروشگاه پوشاک نوزادی بهراد تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهید هرندی است. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، پوشاک بچگانه مهتاب، پوشاک عمده ستاره وفس و پوشاک کودک رنگین کمان هستند.

چطور به فروشگاه پوشاک نوزادی بهراد تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک نوزادی بهراد تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خدمات شهری قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو میدان قیام که نزدیک به فروشگاه پوشاک نوزادی بهراد تهران است، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه پوشاک نوزادی بهراد تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه پوشاک نوزادی بهراد تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های سیسمونی و لباس کودک که در محدوده پوشاک نوزادی بهراد واقع شده‌اند:

 • پوشاک بچگانه مهتاب
  خیام، آل یاسین، بازار عباس آباد، مهدوی، بین تهرانچی و زنبورکچی
 • پوشاک عمده ستاره وفس
  خیام، آل یاسین، بازار عباس آباد، مهدوی، بین تهرانچی و زنبورکچی
 • پوشاک کودک رنگین کمان
  خیام، آل یاسین، بازار عباس آباد، مهدوی، بین تهرانچی و زنبورکچی
 • تولید و پخش پوشاک لبخند
  خیام، آل یاسین، بازار عباس آباد، مهدوی، بین تهرانچی و زنبورکچی
 • تولیدی لباس نوزاد ریزبافت
  مولوی، بازارچه سعادت، معظم، شهید عابدین زاده
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نسیم (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک نوزادی بهراد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک نوزادی بهراد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک نوزادی بهراد ندارد.
  neshan logo