info
عکس گالری امینی
category

گالری امینی محله تهرانپارس غربی، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی گالری امینی

گالری امینی (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان ناهیدی - جشنواره واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و پنج فروشگاه زنجیره‌ای در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پارسیان و همچنین فلکه دوم تهرانپارس، مرکز تجاری اداری پارسیان، فروشگاه رفاه، کافی نت فراسیستم و کفش پاما قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو تهرانپارس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه گالری امینی تهران

فروشگاه گالری امینی تهران در محله تهرانپارس غربی شهر تهران، در قرار دارد. فروشگاه گالری امینی تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله تهرانپارس غربی به شمار آورد. دنیای یاتاقان، فروشگاه افق کوروش و فرشگاه سورنا فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه گالری امینی تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه گالری امینی تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فلکه سوم قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه گالری امینی تهران ایستگاه مترو تهرانپارس نیز می‌باشد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم سری به فروشگاه گالری امینی تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه گالری امینی تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده گالری امینی واقع شده‌اند:

 • دنیای یاتاقان
  بزرگراه شهید سلیمانی، سجده ای جنوبی، بین رحیمی طاری و نقلی اصفهانی
 • فروشگاه افق کوروش
  (4.0)
  بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، صادقی
 • فرشگاه سورنا
  (4.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، شیرود
 • فروشگاه محمدی
  (3.5)
  بلوار شاهد، شهید گمنام، بین سوم و دوم
 • فروشگاه گلد بانو
  (2.0)
  بلوار خوشوقت، ناهیدی - جشنواره
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط "ساره (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گالری امینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گالری امینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گالری امینی ندارد.
  neshan logo