info
عکس مجموعه فودکورت و شهربازی پانوراما
category

مجموعه فودکورت و شهربازی پانوراما محله دهقان - کوکاکولا، تهران

درباره‌ی مجموعه فودکورت و شهربازی پانوراما

مجموعه فودکورت و شهربازی پانوراما (شهربازی) در محله دهقان - کوکاکولا تهران و خیابان پیروزی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کساء و همچنین سینما پیروزی، سازمان تامین اجتماعی شعبه 20، مسجد قدس، نیکوتن پوش و داروخانه نوید قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شهربازی به ایستگاه مترو نبرد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فراهانی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجموعه فودکورت و شهربازی پانوراما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مجموعه فودکورت و شهربازی پانوراما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجموعه فودکورت و شهربازی پانوراما ندارد.
neshan logo