عکس ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو (محله ارم، شیراز)

ایستگاه اتوبوس
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، خیابان ساحلی غربی

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو در محله ارم شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو (ایستگاه اتوبوس) در محله ارم شیراز و خیابان ساحلی غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله ارم شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نمازی، برکه باغ ارم و پاساژ کامپیوتر پارس و همچنین درمانگاه مطهری، بیمه مرکزی کوثر واحدخسارت، ساختمان شماره 2 انتقال خون، داروخانه امین علی و دانشکده مهندسی عمران و برق و کامپیوتر شیراز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو نمازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو، شهر شیراز، محله ارم خیابان ساحلی غربی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به خیابان ساحلی غربی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو نمازی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، خیابان ساحلی غربی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان دانشجو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رحمت آباد
  قصردشت، بین 28 قصردشت و 37 قصردشت
 • ایستگاه اتوبوس ابیوردی
  بلوار شهید چمران، ابیوردی دوم، میدان ابیوردی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو ندارد.
  neshan logo