info
عکس ایستگاه اتوبوس سخاوت 32
category

ایستگاه اتوبوس سخاوت 32 (محله امیر المومنین، مشهد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سخاوت 32

ایستگاه اتوبوس سخاوت 32 (ایستگاه اتوبوس) در محله امیر المومنین مشهد و خیابان دادگر 6 - سخاوت32 واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله امیر المومنین مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار شلوغه (شلوغ بازار) و همچنین آژانس نامجو، ابزار فروشی حشمتی، سالن زیبایی، مسجد موسی ابن جعفر و لوازم التحریر و اسباب بازی سبحانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سخاوت 32 مشهد

ایستگاه اتوبوس سخاوت 32 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله امیر المومنین قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ميدان ميامي، بلوار کرامت، سخاوت، سخاوت32 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سخاوت 32 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس گلشن قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سخاوت 32 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سخاوت 32 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سخاوت 1
  بلوار مفتح شرقی، شهید محور، سخاوت
 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 1
  بلوار شهید آوینی، آوینی 17، شفیعی 18 - گلریز، گلبو، بین گلبو 1 و گلریز 19
 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 43
  بلوار شهید آوینی، آوینی 41، گلبو 26- شهید بهشتی 23، گلبو، بین گلبو 38 و گلبو 40
 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 38
  بلوار شهید آوینی، آوینی 41، گلبو 26- شهید بهشتی 23، گلبو، بین گلبو 41 و 43
 • ایستگاه اتوبوس شهید گلبو 6
  بلوار شهید آوینی، آوینی 25، گلبو 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سخاوت 32 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سخاوت 32 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سخاوت 32 ندارد.
  neshan logo