info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه
category

ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه محله ایرانشهر، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه

ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه (ایستگاه اتوبوس) در محله ایرانشهر یزد و خیابان مطهری ۲۲ واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله ایرانشهر یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار کاغذی و همچنین شیرینی سرای گل یاس، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد، تاکسی تلفنی همراز، فروشگاه تجدد و مرکز جامع سلامت نیکوپور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه یزد است که در محله ایرانشهر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید مطهری، مطهری 22 واقع شده است. ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی سینا سیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد مهدیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ گاز کمربندی
  بلوار رضا پاکنژاد، بین کوی اول محمدعلی لوک زاده و کوی هفدم پاکنژاد
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات یزد
  بلوار مطهری، شرقی مطهری، بین حافظ و لاله
 • ایستگاه اتوبوس پل نواب
  شهید صدوقی شمالی، بین پل نواب و صدوقی 51
 • ایستگاه اتوبوس پشت باغ
  شهید رجایی، بین شهید بکایی و شهید دهقان
 • ایستگاه اتوبوس کلنیک حکیم اده
  انقلاب، بین انقلاب 3 و 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد مهدیه ندارد.
  neshan logo