info
عکس ایستگاه اتوبوس پروتز کوثر
category

ایستگاه اتوبوس پروتز کوثر محله هروی - حسین آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پروتز کوثر

ایستگاه اتوبوس پروتز کوثر (ایستگاه اتوبوس) در محله هروی - حسین آباد تهران و خیابان افشاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله هروی - حسین آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مایسا و همچنین گل فروشی گلاله، مرکز خیریه معلولین عقب مانده ذهنی وحدت، هایپر مارکت ساقدوش، مجتمع کوثر و فست فود باروشا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پروتز کوثر تهران

ایستگاه اتوبوس پروتز کوثر تهران در شهر تهران، محله هروی - حسین آباد و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید صیاد شیرازی، افشاری، بین گلگون و مومن نژاد بروید. ایستگاه اتوبوس پروتز کوثر تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو هروی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. تاکسی سرویس بوستان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پروتز کوثر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پروتز کوثر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شریفی
  استاد حسن بنا شمالی، بین سلیمانی و غیاثی
 • ایستگاه اتوبوس وفامنش
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، وفا، وفا منش، بین مظفریان و شهید جمالی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس گیلان
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گیلان شرقی، بین گلریز و سپهری
 • ایستگاه اتوبوس گلریز
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گیلان شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پروتز کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پروتز کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پروتز کوثر ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، افشاری، بین گلگون و مومن نژاد
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo