info
عکس نانوایی سنگک تنوری
category

نانوایی سنگک تنوری محله بعثت فاز دو، اراک

درباره‌ی نانوایی سنگک تنوری

نانوایی سنگک تنوری (نانوایی) در محله بعثت فاز دو اراک و خیابان احرار واقع شده است. این مکان یکی از سه نانوایی در محله بعثت فاز دو اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه آزادگان و همچنین آموزشگاه زبان آینده، بوستان آزادگان، موبایل رها، کولرهای سلولزی البرز و سوپر گوشت خسروبیگی قرار گرفته است.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی سنگک تنوری واقع شده‌اند:

 • نانوایی سنگک پردیس یک
  بزرگراه امام علی، بلوار دکتر اسماعیل آشتیانی، لاله 8
 • نانوایی برادران کریمی
  قائم، شهید وحیدرضا رسولی، ولایت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Saeid (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی سنگک تنوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی سنگک تنوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی سنگک تنوری ندارد.
  neshan logo