info
عکس ایستگاه اتوبوس فارابی
category

ایستگاه اتوبوس فارابی محله کوشش، مشهد

ایستگاه اتوبوس
4.3
3 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فارابی

ایستگاه اتوبوس فارابی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوشش مشهد و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله کوشش مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی توس واشر و همچنین پمپ بنزین جایگاه ۱۰۱ شهیری، نمایندگی ایران خودرو بیک خراسانی، گاراژ تعمیرگاه ساحل، فروشگاه حلوایی و خانه هیوندای قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فارابی مشهد

ایستگاه اتوبوس فارابی مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله کوشش پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار جمهوری اسلامی، بین فداییان اسلام 11 و فداییان اسلام 13 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فارابی مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو بسیج است. همچنین تاکسی تلفنی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فارابی مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فارابی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام 12
  بلوار فداییان اسلام
 • ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام 17
  بلوار فداییان اسلام، بین نسترن و بلوار کوشش
 • ایستگاه اتوبوس پایانه امام رضا
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه فدائیان اسلام
  بلوار 17 شهریور جنوبی، بین 17 شهریور 19 و بلوار کوشش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فارابی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فارابی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فارابی ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار جمهوری اسلامی، بین فداییان اسلام 11 و فداییان اسلام 13
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo