عکس ایستگاه اتوبوس فارابی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس فارابی (محله کوشش، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار جمهوری اسلامی، بین جمهوری اسلامی 10 و 12

موقعیت ایستگاه اتوبوس فارابی در محله کوشش مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فارابی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوشش مشهد و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله کوشش مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی توس واشر و همچنین پمپ بنزین 11 بلوار جمهوری، نمایندگی ایران خودرو بیک خراسانی، گاراژ تعمیرگاه ساحل، خانه هیوندای و فروشگاه حلوایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فارابی

ایستگاه اتوبوس فارابی را می‌توانید در شهر مشهد، محله کوشش بلوار جمهوری اسلامی پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار جمهوری اسلامی، بین جمهوری اسلامی 10 و 12 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فارابی عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو هفده شهریور است. همچنین تاکسی تلفنی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فارابی، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار جمهوری اسلامی، بین جمهوری اسلامی 10 و 12


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فارابی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام 12
  بلوار فداییان اسلام، بین نسترن و بلوار کوشش
 • ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام 17
  بلوار فداییان اسلام، بین نسترن و بلوار کوشش
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع حافظ
  بزرگراه شهید سلیمانی، بعد از بلوار کوشش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فارابی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فارابی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فارابی ندارد.
  neshan logo