info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید بابایی
category

ایستگاه اتوبوس شهید بابایی محله ازگل، تهران

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید بابایی

ایستگاه اتوبوس شهید بابایی (ایستگاه اتوبوس) در محله ازگل تهران و خیابان نیروی زمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی معاونت نیروی انسانی نزاجا، تالار سروناز، دانشگاه امام باقر (ع)، شهرک شهید سرلشگر بابایی و بانک سپه(حکمت سابق) شعبه ستاد نیروی زمینی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید محلاتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید بابایی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید بابایی تهران، شهر تهران، محله ازگل است. این ایستگاه اتوبوس در نیروی زمینی، نرسیده به ارتش واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید بابایی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید محلاتی است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس پرستو قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید بابایی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید بابایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نوبهار
  بابایی
 • ایستگاه اتوبوس هوانیروز
  بزرگراه شهید بابایی
 • ایستگاه اتوبوس میدان مادر
  بزرگراه ارتش، بلوار شاهد، بین ایثار سوم و میدان بسیج
 • ایستگاه اتوبوس سازمان جنگلها
  ارتش
 • ایستگاه اتوبوس کنگان یکم
  بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، بین وزارت امور خارجه و کنگان دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید بابایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید بابایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید بابایی ندارد.
  neshan logo