info
عکس مواد غذایی برگت
category

مواد غذایی برگت محله شهرک امیرکبیر، اراک

فروشگاه مواد غذایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مواد غذایی برگت

مواد غذایی برگت (فروشگاه مواد غذایی) در محله شهرک امیرکبیر اراک و خیابان عارف واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه مواد غذایی در محله شهرک امیرکبیر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه دفاع مقدس و بازارچه الغدیر و همچنین میدان امام حسین (ع)، فروشگاه ملت، بانک ملی، مسجد امام علی و کافه اناری قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مواد غذایی برگت اراک

برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی برگت اراک باید به شهر اراک، محله شهرک امیرکبیر و بروید. فروشگاه مواد غذایی برگت اراک را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک امیرکبیر به شمار آورد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند برنج فروشی جهان، فروشکاه مواد غذایی و برنج فروشی جواهری قرار دارند.

چطور به فروشگاه مواد غذایی برگت اراک برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مواد غذایی برگت اراک مطلع می‌کند. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پارک قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه مواد غذایی برگت اراک مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه مواد غذایی برگت اراک دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده مواد غذایی برگت واقع شده‌اند:

 • برنج فروشی جهان
  میثم
 • فروشکاه مواد غذایی
  دریانوش، سجاد- شهریار، شهریار 2
 • برنج فروشی جواهری
  محسن قریشی، وحدت، ابتدای وحدت
 • فروشگاه بزرگ شاه قلعه
  بزرگراه امام علی، پژوهش، شمس تبریزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یاسین (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مواد غذایی برگت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مواد غذایی برگت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مواد غذایی برگت ندارد.
  neshan logo