info
عکس ایستگاه اتوبوس صارمیه
category

ایستگاه اتوبوس صارمیه محله بازوگاه، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صارمیه

ایستگاه اتوبوس صارمیه (ایستگاه اتوبوس) در محله بازوگاه اصفهان و خیابان کنارگذر خرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله بازوگاه اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کیان و همچنین رستوران خان دایی، کلینیک حضرت مهدی، دفتر وکالت حجت اله کریمیان، دفتر پیشخوان دولت خیام و خانه تاریخی صارم الدوله قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صارمیه اصفهان

در شهر اصفهان، محله بازوگاه ، ایستگاه اتوبوس صارمیه اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس خرازی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس صارمیه اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی اردیبهشت واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس صارمیه اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صارمیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه دکتر بهشتی
  شهید بهشتی (شاپور قدیم)، بین اسفندیاری و خط ویژه
 • ایستگاه اتوبوس جهاد
  جهاد، بین شهید بهشتی و شاداب
 • ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید خرازی
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین محسن آقا اسماعیلی و شقایق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صارمیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صارمیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صارمیه ندارد.
  neshan logo