info
عکس ایستگاه اتوبوس سیزده آبان
category

ایستگاه اتوبوس سیزده آبان محله پرستار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سیزده آبان

ایستگاه اتوبوس سیزده آبان (ایستگاه اتوبوس) در محله پرستار تهران و خیابان نبرد شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله پرستار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید قائم و همچنین استخر سرسره آبی، املاک نوین شرق، موسسه تفکر خلاق آموزش خلاق، هایپر میوه نبرد و نانوایی تافتون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سیزده آبان تهران

در شهر تهران، محله پرستار ، ایستگاه اتوبوس سیزده آبان تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به نبرد شمالی، بین امیر جلالی و آخوندی بروید. ایستگاه اتوبوس سیزده آبان تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو نبرد در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس ولیعصر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سیزده آبان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سیزده آبان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صد دستگاه
  پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس پرستار
  پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس انتهای اول
  پیروزی، یکم نیروی هوایی، بین دوم و کاظمی
 • ایستگاه اتوبوس شاه آبادی
  پیروزی، قره یاضی، شاه آبادی، بین علی مردانی و حسین جانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سیزده آبان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سیزده آبان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سیزده آبان ندارد.
  neshan logo