info
عکس عثمانی اپتیک
category

عثمانی اپتیک محله دزاشیب - حکمت، تهران

عینک‌سازی و بینایی سنجی
3.0
1 رای

درباره‌ی عثمانی اپتیک

عثمانی اپتیک (عینک‌سازی و بینایی سنجی) در محله دزاشیب - حکمت تهران و خیابان محوی واقع شده است. این مکان یکی از سه عینک‌سازی و بینایی سنجی در محله دزاشیب - حکمت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان غدیر و پاساژ نیکو و همچنین دهکده پروتئین، پمپ بنزین 237 پروما، داروخانه شبانه روزی طالقانی، دارالترجمه رسمی سودالیت و دفتر پیشخوان دولت 1256 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو تجریش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر عینک‌سازی‌های که در محدوده عثمانی اپتیک واقع شده‌اند:

 • عینک نیاوران
  باهنر، بین صادقی و جعفری
 • عینک پارت اُپتیک
  (5.0)
  شهرداری، گویا
 • عینک بابک
  (4.0)
  شهرداری، مهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی عثمانی اپتیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد عثمانی اپتیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه عثمانی اپتیک ندارد.
  neshan logo