info
عکس ایستگاه اتوبوس اول مطهری
category

ایستگاه اتوبوس اول مطهری محله کوی اتحاد، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اول مطهری

ایستگاه اتوبوس اول مطهری (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی اتحاد کرج و بلوار مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله کوی اتحاد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرپوشیده ستاره درخشان، موزه خصوصی و تخصصی تمبر یکتا و مرکز تجاری گلستان و همچنین هایپر می، افق وب سایت، آقای فرش شعبه گوهردشت، آی‌دیجی و فودکورت نعنا (نیکامال) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اول مطهری کرج

ایستگاه اتوبوس اول مطهری کرج را می‌توانید در شهر کرج، محله کوی اتحاد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مطهری، بین فلکه اول گوهردشت و فروردین می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اول مطهری کرج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از کرج دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی بهنام قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اول مطهری کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اول مطهری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس گلفروشی
  پل روحانی، بین دوم و بلوار مولانا
 • ایستگاه اتوبوس خ دهم
  استقلال شمالی، نرسیده به دهم فاز 1
 • ایستگاه اتوبوس گلفروشی
  بلوار ماهان غربی، ارغوان، مهر
 • ایستگاه اتوبوس خ دهم
  استقلال شمالی، بین سیزدهم فاز 1 و ایثار 2
 • ایستگاه اتوبوس میدان طالقانی
  بلوار شهرداری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اول مطهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اول مطهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اول مطهری ندارد.
  neshan logo