عکس ایستگاه اتوبوس کاشیها
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس کاشیها (محله گرگان، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نامجو، بین لاله و افضلی

موقعیت ایستگاه اتوبوس کاشیها در محله گرگان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس کاشیها (ایستگاه اتوبوس) در محله گرگان تهران و خیابان نامجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله گرگان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه شهربازی کارخانه شادی، بیمارستان امام حسین (ع) و مرکز خرید تیراژه 2 و همچنین داروخانه دکتر خورشیدزاده، مسجد جلیل، بانک مسکن، کباب سرای گلبرگ و مطب دکتر سیما قاسم زاده قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهيد مدنی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کاشیها

ایستگاه اتوبوس کاشیها در شهر تهران، محله گرگان و خیابان نامجو قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در نامجو، بین لاله و افضلی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس کاشیها محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهيد مدنی قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کاشیها و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نامجو، بین لاله و افضلی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کاشیها واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوعلی
  دماوند، نرسیده به بخشی فرد
 • ایستگاه اتوبوس اکبرنژاد
  بزرگراه امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کاشیها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کاشیها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کاشیها ندارد.
  neshan logo