عکس داروخانه دکتر نادیا کلهر
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر نادیا کلهر (محله توانیر، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، همت، عباس پور، بین ولیعصر و میدان توانیر

موقعیت داروخانه دکتر نادیا کلهر در محله توانیر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر نادیا کلهر (داروخانه) در محله توانیر تهران و خیابان عباس پور واقع شده است. این مکان یکی از پانزده داروخانه در محله توانیر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دی، بام تونل رسالت، موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران و مرکز خرید گاندی و همچنین پایگاه بیمارستان دی، کلینیک تخصصی پوست و مو و لیزر به سیما، تالار خانجان، فروشگاه مرکزی دکتر ماخ و رستوران مزه قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر نادیا کلهر

داروخانه دکتر نادیا کلهر در شهر تهران، محله توانیر خیابان عباس پور واقع شده است. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان تهران، تهران، همت، عباس پور، بین ولیعصر و میدان توانیر است.

داروخانه دکتر نادیا کلهر را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله توانیر دانست. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر اشاره کرد. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه دکتر امین زر (جهاد)، داروخانه دکتر کبودان و داروخانه شبانه‌روزی بیمارستان کسری اشاره کرد. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر نادیا کلهر برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. در نزدیکی داروخانه دکتر نادیا کلهر، ایستگاه اتوبوس ونک قرار دارد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر نادیا کلهر را با شما به اشتراک گذاشته ایم. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، همت، عباس پور، بین ولیعصر و میدان توانیر


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر نادیا کلهر واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیر حسین علیمیرزائی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر نادیا کلهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر نادیا کلهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر نادیا کلهر ندارد.
neshan logo