عکس ایستگاه اتوبوس جهان کودک
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس جهان کودک (محله ونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، بین سپر و علمی و فرهنگی

موقعیت ایستگاه اتوبوس جهان کودک در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس جهان کودک (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و خیابان نلسون ماندلا واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودک آب و آتش ، پل طبیعت تهران، موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران و بازار ونک و همچنین گل فروشی بهرام، کارگزاری بانک سامان، کلنیک دندانپزشکی مهر، آژانس هواپیمایی ستاره ونک و موسسه کشاورزی جهان کودک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جهان کودک

آدرس ایستگاه اتوبوس جهان کودک، شهر تهران، محله ونک خیابان نلسون ماندلا است. این ایستگاه اتوبوس در نلسون ماندلا، بین سپر و علمی و فرهنگی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس جهان کودک عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تک تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس جهان کودک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، بین سپر و علمی و فرهنگی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جهان کودک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حقانی
  بزرگراه شهید حقانی، بعد از بیست متری قدوسی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جهان کودک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آزمایشگاه جهان کودک حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جهان کودک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جهان کودک ندارد.
  neshan logo