info
عکس ایستگاه اتوبوس پل
category

ایستگاه اتوبوس پل (محله گاندی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل

موقعیت ایستگاه اتوبوس پل در محله گاندی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پل (ایستگاه اتوبوس) در محله گاندی تهران و خیابان نلسون ماندلا واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله گاندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی آب و آتش، بیمارستان دی، آسمان نمای گنبد مینا (پلانتاریوم)، موزه عکس و عکاسی و مرکز خرید گاندی و همچنین املاک دلتا، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، شرکت طاهر تاج پارس، شرکت سپهر الکتریک و آژانس هواپیمایی پرین پرواز پارسه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پل است که در محله گاندی خیابان نلسون ماندلا قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به نلسون ماندلا، بین پالیزوانی و پنجم بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پل عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس اوج دنیا واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پل مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سی و دوم
  ولیعصر، بین چمن و سی و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس ونک
  بزرگراه شهید حقانی
 • ایستگاه اتوبوس میدان ونک
  ولیعصر، بین بیستم و میدان ونک
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه جهان کودک
  بزرگراه شهید حقانی، نزدیک به تقاطع نلسون ماندلا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، بین پالیزوانی و پنجم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo