info
عکس آژانس اوج دنیا
category

آژانس اوج دنیا محله آرژانتین - ساعی، تهران

درباره‌ی آژانس اوج دنیا

آژانس اوج دنیا (تاکسی تلفنی) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان الوند واقع شده است. این آژانس یکی از شش تاکسی تلفنی در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک، بیمارستان کسری، بام آرژانتین، موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران و مرکز خرید آفریقا و همچنین کانون وکلای دادگستری مرکز، شرکت فن آوا کارت، بیمه حکمت صبا، سرزمین سوخاری و سونوگرافی و رادیولوژی الوند قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس اوج دنیا واقع شده‌اند:

 • آژانس مدبر
  بزرگراه کردستان، حسین پور، مهرام، بین 42/1 و چهل و دوم
 • تاکسی سرویس وزرا
  خالد اسلامبولی (وزرا)، بین نهم و یازدهم
 • آژانس پرواز آرام آبی
  خالد اسلامبولی (وزرا)، بیست و سوم
 • تاکسی سرویس کاسپین کد 567
  (3.0)
  ولیعصر، دل افروز، زمانی
 • آژانس پارک
  (4.8)
  خالد اسلامبولی (وزرا)، دهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس اوج دنیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس اوج دنیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس اوج دنیا ندارد.
  neshan logo