عکس ایستگاه اتوبوس سی و دوم
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سی و دوم (محله یوسف آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، بین چمن و سی و چهارم

موقعیت ایستگاه اتوبوس سی و دوم در محله یوسف آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سی و دوم (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسف آباد تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند هتل بیمارستان گاندی، بام آرژانتین، موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران، بام رو به روی مصلی و کاج عاج و همچنین آکادمی بین المللی ایران شف، کاسه کباب سنتی اردبیل، آزمایشگاه نیلو، مرکز خدمات مادیران و کافه و خانه پنیر پرچک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سی و دوم

ایستگاه اتوبوس سی و دوم در شهر تهران، محله یوسف آباد و خیابان ولیعصر قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، بین چمن و سی و چهارم قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سی و دوم عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس پرواز آرام آبی واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سی و دوم و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، بین چمن و سی و چهارم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سی و دوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید همت
  ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس پل
  نلسون ماندلا، بین پالیزوانی و پنجم
 • ایستگاه اتوبوس شانزدهم
  نلسون ماندلا، شهید احمد قصیر (بخارست)، بین چهاردهم و شانزدهم
 • ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ
  بزرگراه کردستان، سی ونهم، چهلم، اسدآبادی، بین سی و هشتم و سی و ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سی و دوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سی و دوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سی و دوم ندارد.
  neshan logo