info
عکس ایستگاه اتوبوس اداره برق
category

ایستگاه اتوبوس اداره برق محله اکبرآباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اداره برق

ایستگاه اتوبوس اداره برق (ایستگاه اتوبوس) در محله اکبرآباد یزد و خیابان منتظر قائم واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله اکبرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر، موزه فرهنگ زرتشتیان مارکار و یزد سرام و همچنین شرکت توزیع برق استان یزد، پذیرایی عالی Aali Restaurant، بانک ملی، کباب سرای شاندیز و کناف یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اداره برق یزد

ایستگاه اتوبوس اداره برق یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله اکبر آباد پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به منتظر قائم، بین یغمایی و همت بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اداره برق یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اداره برق یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اداره برق واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تالار 10 فروردین
  شهید رجایی، بین رجایی 4 و بینا
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان فرخی
  فرخی، بین فرخی 12 و لغوی
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  آیت الله کاشانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اداره برق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اداره برق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اداره برق ندارد.
  neshan logo