info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید مطهری
category

ایستگاه اتوبوس شهید مطهری محله طاحونه، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید مطهری

ایستگاه اتوبوس شهید مطهری (ایستگاه اتوبوس) در محله طاحونه اصفهان و خیابان مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله طاحونه اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه حمام رهنان و پلاسکو سپاهان و همچنین تیپاکس رهنان، مبلمان سپاهان، مسجد امام حسن مجتبی (ع)، خدمات فنی برتر و باتری فروشی کبیری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید مطهری اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهید مطهری اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله طاحونه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شریف غربی، مطهری، بین صفا و شهید نامور است. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید مطهری اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی تلفنی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید مطهری اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید مطهری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک شاهد
  شهیدان غربی، هاشمی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس یاران
  شهدای لمجیر، چمران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید مطهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید مطهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید مطهری ندارد.
  neshan logo