info
عکس ایستگاه اتوبوس کوی نصر
category

ایستگاه اتوبوس کوی نصر محله شهرک امام خمینی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوی نصر

ایستگاه اتوبوس کوی نصر (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک امام خمینی تهران و خیابان شهیدان طارمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک امام خمینی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آوا جنرال و همچنین پیچ و مهره پرهان، مجری آتش‌ نشانی دپارتمان حریق ارگ کتابی، شرکت فرتاک تجارت، فروشگاه چسب بانک و انبار مبل ویلگا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوی نصر تهران

ایستگاه اتوبوس کوی نصر تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک امام خمینی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شهیدان طارمی، بین نصر و عزیزی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوی نصر تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی برتر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوی نصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فتح شرقی
  چهل و پنج متری زرند
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  متوسلیان (فتح)
 • ایستگاه اتوبوس فتح غربی
  چهل و پنج متری زرند، بعد از الغدیر
 • ایستگاه اتوبوس الغدیر
  شهیدان طارمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوی نصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوی نصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوی نصر ندارد.
  neshan logo