info
عکس افق کوروش
category

افق کوروش محله آذربایجان، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی افق کوروش

افق کوروش (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله آذربایجان تهران و خیابان آذربایجان شرقی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه زنجیره‌ای در محله آذربایجان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مهستان و همچنین کلینیک لیزر و زیبایی مرجان، رستوران ساساری، پیتزا سیب 360، بستنی سنتی عمو عباس و کبابی فرد اطلس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان حر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه افق کوروش تهران

فروشگاه افق کوروش تهران در شهر تهران، محله آذربایجان، واقع شده است. فروشگاه افق کوروش تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله آذربایجان است. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو، فروشگاه جانبو و تعاونی مصرف کارکنان جهاد کشاورزی در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه افق کوروش تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه افق کوروش تهران مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس لشکر قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه افق کوروش تهران نیز ایستگاه مترو دانشگاه امام علی است. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه افق کوروش تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه افق کوروش تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده افق کوروش واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  آزادی، جمالزاده، بین کاج و دهقان
 • فروشگاه جانبو
  کارگر جنوبی، روانمهر، بین منیری جاوید و دوازدهم فروردین
 • تعاونی مصرف کارکنان جهاد کشاورزی
  (3.5)
  کارگر جنوبی
 • فروشگاه سپه مقیمی
  (4.0)
  کارگر جنوبی، بین صفاریان و کمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی افق کوروش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد افق کوروش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه افق کوروش ندارد.
  neshan logo