info
عکس ایستگاه اتوبوس سیرجان
category

ایستگاه اتوبوس سیرجان محله شکوفه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سیرجان

ایستگاه اتوبوس سیرجان (ایستگاه اتوبوس) در محله شکوفه تهران و خیابان شکوفه واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شکوفه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ یاس شکوفه و همچنین طباخی دلچسب، بازار میوه و تره بار شکوفه، مسجد فاطمی، اداره کل امور مالیاتی جنوب شرق تهران و داروخانه امید نصیری قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امیرکبیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سیرجان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس سیرجان تهران، شهر تهران، محله شکوفه است. این ایستگاه اتوبوس در پیروزی، شکوفه، بین اهری و بهبود قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سیرجان تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو میدان شهدا است. همچنین آژانس یاران را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سیرجان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سیرجان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید آصف
  مجاهدین اسلام، بین ارشاد و صیفوری
 • ایستگاه اتوبوس امام علی
  امام علی، پل پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس نور صالحی
  بزرگراه امام علی، بین مجتبوی و شکوری گرکانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فاطمیون
  مجاهدین اسلام، بین جهانگیری و شهید کاظمی قهی
 • ایستگاه اتوبوس نیکنام
  بزرگراه امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سیرجان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سیرجان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سیرجان ندارد.
  neshan logo