info
عکس ایستگاه اتوبوس سرداران رفت
category

ایستگاه اتوبوس سرداران رفت محله خیابان دانشگاه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سرداران رفت

ایستگاه اتوبوس سرداران رفت (ایستگاه اتوبوس) در محله خیابان دانشگاه اراک و بلوار تهران، دانشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله خیابان دانشگاه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان حضرت ولیّ عصر (عج) و مجتمع تجاری پارس و همچنین مصلّی بیت المقدّس اراک، دروازه تهران، نمایندگی ایران‌خودرو معطری، اداره کل بهزیستی استان مرکزی و پاچین بریان مرکزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرداران رفت اراک

ایستگاه اتوبوس سرداران رفت اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله دروازه شهرجرد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار تهران، دانشگاه می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سرداران رفت اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس خرم را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سرداران رفت اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سرداران رفت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سوم هپکو
  شهیدان رجایی، نرسیده به مبارزان
 • ایستگاه اتوبوس خوابگاه 1
  بلوار شهید شیرودی، بین عسگری و قدوسی
 • ایستگاه اتوبوس هپکو ابتدای پل
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، غدیرخم 2، بین باقری و غدیرخم 1
 • ایستگاه اتوبوس کوچه افتخار
  بلوار شهید شیرودی، مهدیه، بین پروفسور مریم میرزاخانی و افتخار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سرداران رفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سرداران رفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سرداران رفت ندارد.
  neshan logo