info
عکس ایستگاه اتوبوس آریا
category

ایستگاه اتوبوس آریا محله باغ تخت، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آریا

ایستگاه اتوبوس آریا (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ تخت شیراز و خیابان حر واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله باغ تخت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستلن میرحسینی و مجتمع فردوسی و همچنین خانه معلم شیراز (باشگاه فرهنگیان)، رستوران چینی اژدها، فروشگاه پارس لند، مستر برگر و هتل آپارتمان خانه سبز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آریا شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس آریا شیراز است که در محله باغ تخت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آزادی، حر قرار دارد. ایستگاه اتوبوس آریا شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو زندیه در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس ارگ قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آریا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا
  زیر گذر زند
 • ایستگاه اتوبوس مسجدفاطمه زهرا
  بلوار جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس بابا کوهی
  بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 1
 • ایستگاه اتوبوس انوری
  بلوار کریمخان زند، بین رودکی و کریمخان 36
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آریا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آریا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آریا ندارد.
  neshan logo