info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک شهدای گمنام
category

ایستگاه اتوبوس پارک شهدای گمنام محله حافظیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک شهدای گمنام

ایستگاه اتوبوس پارک شهدای گمنام (ایستگاه اتوبوس) در محله حافظیه اراک و بزرگراه شهید آنجفی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله حافظیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قصر بادی پارک شهدای گمنام و توالت پارک شهدای گمنام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک شهدای گمنام اراک

ایستگاه اتوبوس پارک شهدای گمنام اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله حافظیه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید آنجفی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک شهدای گمنام اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس هپکو قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک شهدای گمنام اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک شهدای گمنام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کتابخانه
  دوازده متری عترت، عترت، بیست متری عفاف، اصالت 2
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  علی‌محمد باقری، بین خرداد و شهریور 8
 • ایستگاه اتوبوس میدان فاطمیه
  بلوار ورزش، بیست متری عفاف
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک شهدای گمنام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک شهدای گمنام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک شهدای گمنام ندارد.
  neshan logo