info
عکس گالری موبایل رایتا
category

گالری موبایل رایتا اصفهان

فروشگاه و خدمات موبایل
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی گالری موبایل رایتا

گالری موبایل رایتا (فروشگاه و خدمات موبایل) در اصفهان و خیابان سلمان فارسی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نور(شهرک کوثر) و همچنین کافه آکواریوم لاورلند، مرکز تعمیرات موبایل ثامن، نان فانتزی، خرازی و زعفران محمد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه گالری موبایل رایتا اصفهان

فروشگاه گالری موبایل رایتا اصفهان در شهر اصفهان، محله شهرک قدس، واقع شده است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (09136956085) تماس بگیرید. فروشگاه گالری موبایل رایتا اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک قدس به حساب می‌آید. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند موبایل مارشال(بنائی)، موبایل محسن و آقای موبایل قرار دارند.

چطور به فروشگاه گالری موبایل رایتا اصفهان برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه گالری موبایل رایتا اصفهان را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بوستان قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه گالری موبایل رایتا اصفهان ایستگاه مترو قدس نیز می‌باشد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه گالری موبایل رایتا اصفهان رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه گالری موبایل رایتا اصفهان دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده گالری موبایل رایتا واقع شده‌اند:

 • موبایل مارشال(بنائی)
  شهدای عاشق آباد، بین حیدریان و رحمان ذوالفقاری
 • موبایل محسن
  شهدای عاشق آباد، فدک (12)
 • آقای موبایل
  بزرگراه امام خمینی، شهدای عاشق آباد، کوثر
 • موبایل مسعود
  سلمان فارسی، مهتاب (3)
 • موبایل حمید
  (5.0)
  بزرگراه امام خمینی، شهدای عاشق آباد، کوثر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گالری موبایل رایتا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گالری موبایل رایتا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گالری موبایل رایتا ندارد.
  neshan logo