info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان
category

ایستگاه اتوبوس بوستان محله مارچین، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان

ایستگاه اتوبوس بوستان (ایستگاه اتوبوس) در محله مارچین اصفهان و خیابان شهدای مارچین واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مارچین اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درمانگاه خیریه شبانه روزی فاضل، بیت العباس، هیئت حسین جان (ع)، غذای بیرون بر آرش و دبستان دخترانه ۱۷ شهریور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان اصفهان

در شهر اصفهان، محله مارچین ، ایستگاه اتوبوس بوستان اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهدای مارچین، بین قائم و شاهد می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بوستان اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو بهارستان قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بوستان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خانه اصفهان
  امام خمینی، نرسیده به شهدای لمجیر
 • ایستگاه اتوبوس انتشارات جنگل
  شهید خلیفه سلطانی، بین 16 و گلها
 • ایستگاه اتوبوس میدان پاسداران
  سلمان فارسی، بین میدان پاسداران و بهار
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان
  امام خمینی، بین غدیر و بهارستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ali.j (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان ندارد.
  neshan logo