info
عکس ایستگاه اتوبوس شریف واقفی
category

ایستگاه اتوبوس شریف واقفی محله خواجو، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شریف واقفی

ایستگاه اتوبوس شریف واقفی (ایستگاه اتوبوس) در محله خواجو اصفهان و خیابان ابوالحسن اصفهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله خواجو اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ساحل و همچنین دکتر رضا غیاثوند، آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی پیمونه، ساندویچ مصطفی، باشگاه بیلیارد توپ سیاه و دبیرستان دخترانه شیخ بهایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شریف واقفی اصفهان

ایستگاه اتوبوس شریف واقفی اصفهان در شهر اصفهان، محله خواجو و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ابوالحسن اصفهانی، بین ناصر خسرو و گلزار قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شریف واقفی اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی دنا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شریف واقفی اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شریف واقفی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار راه نقاشی
  شریف واقفی، بین شقایق و علی اکبر بیگ
 • ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان
  گلزار، بین رجایی و شکفته
 • ایستگاه اتوبوس پل سپنتا
  مشتاق اول، بین ابوالحسن اصفهانی و نرگس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شریف واقفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شریف واقفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شریف واقفی ندارد.
  neshan logo