info
عکس ایستگاه اتوبوس باغ فردوس
category

ایستگاه اتوبوس باغ فردوس محله باغ فردوس، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باغ فردوس

ایستگاه اتوبوس باغ فردوس (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فردوس تهران و خیابان باغ فردوس واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله باغ فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند عمارت باغ فردوس، موزه سینمای ایران و مرکز خرید زعفرانیه پلازا و همچنین کافه ویونا، دکتر محمد جواد نخعی، رستوران چارگاه، فست فود سها و آجیل سرای تبریز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ فردوس تهران

در شهر تهران، محله الهیه ، ایستگاه اتوبوس باغ فردوس تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، باغ فردوس قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس باغ فردوس تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی مدرن تاکسی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس باغ فردوس تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ فردوس واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ فردوس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ فردوس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ فردوس ندارد.
neshan logo